Návrhy


Návrhy vytvoříme v podobě skic nebo jednoduchých výkresů. Materiály a zpracování konzultujeme se zákazníkem s pomocí vzorků.

Vizualizace


Vizualizace je názorná ukázka řešení interiérů vycházející ze skic a materiálů, které zákazník požaduje. Je možné provést v několika variantách a v různých úhlech pohledu na modelovaný objekt.

Výroba

Kuchyně

 

Do kuchyně komponujeme klasické i netradiční prvky. Základem je ergonomie pohybu v kuchyni s odvážným individuálním řešením, vše však záleží na přístupu zákazníka.

Ložnice


Ložnice ladíme do harmonicky barevné skladby s kompozičními prvky, které vytváří klidnou atmosféru, podpořenou variabilním osvětlením místnosti.

Obývací pokoje


Vytvoříme pro vás obývací pokoj, jako místo k odpočinku i relaxaci, ale také jako místo každodenního života a společenských aktivit.

Koupelny


Navrhneme a zrealizujeme koupelnu pro váš běžný život, očistu a relaxaci. Při tvorbě klademe důraz na jednoduchost a čisté linie.

Vestavěné skříně


Logické uspořádání úložného prostoru je základem každé domácnosti. Dobrým členěním a výrobou na zakázku zaplníme každý kout vašeho bytu.

Veřejné prostory


U veřejných interiérů se snažíme o kominikaci prostoru s člověkem. Hledáme netradiční možnosti řešení v rámcidaného prostoru.

Restaurace a hotely


Tvoříme zajímavá a mnohdy netradiční místa v nichž se vaši zákazníci cítí dobře a rádi se do nich vracejí. Variabilitu podřizujeme účelu a prostoru hotelů a restaurací.

Kanceláře


V pracovním prostředí kanceláře hledáme kompozici a řád propojené s účelností a pohodlím. Uspořádání řešíme individuálně dle druhu pracovní činnosti.